Będzie gaz w Człopie - list intencyjny podpisany.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 kwietnia 2017

Umowa gaz

   W dniu 24 kwietnia, br. w Koszalinie Burmistrz Zdzisław Kmieć podpisał list intencyjny z Polską Spółką Gazownictwa sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. M. Kasprzaka 25, w związku z planowanym przez PSG rozwojem sieci gazowej.

   List wyraża akces zainteresowania powstaniem odcinka dystrybucyjnej sieci gazowej w naszej Gminie. Strony postanawiają podjąć negocjacje w przedmiocie ustalenia możliwości budowy Gazociągu oraz zasad jego finansowania, określając ogólne zasady mające na celu zaplanowanie i wybudowanie gazowej sieci dystrybucyjnej. Ogólne zasady dotyczące przyłączenia do sieci gazowej zostaną uregulowane w umowach przyłączeniowych zawieranych pomiędzy PSG a klientami.

   Niniejszy list stanowi podstawę rozpoczęcia prac analitycznych i projektowych przez PSG we współpracy z Gminą, mających na celu realizację inwestycji przez PSG.

  Dla naszej społeczności jest to krok milowy w alternatywnym zasilaniu w dodatkowe paliwo tak potrzebne w codziennym życiu. Mamy nadzieję, że wszystkie badania i analizy budowy sieci wyjdą pozytywnie i Człopa będzie miała swój gaz.

Umowa gaz

Umowa gaz

Umowa gaz

Umowa gaz