Mamy środki na remont stadionu miejskiego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 czerwca 2018

Kolejna dobra wiadomość. W tym roku Stadion Miejski w Człopie ponownie otrzymał dotację celową ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w wysokości 20 000,00 zł na wnioskowane do wykonania zadanie.

Projekt remontu trybun zatwierdził sejmik województwa zachodniopomorskiego i nasz projekt będzie realizowany. Prace objęte dofinansowaniem będą polegały na utwardzeniu części trybun, ułożenie kostki brukowej w strefie kibiców i gospodarzy, a przede wszystkim montażu nowych siedzisk. To już kolejny etap modernizacji i poprawy wizerunkowej Stadionu Miejskiego w Człopie. Poprzez małe inwestycje, Burmistrz naprawia i modernizuje infrastrukturę tego ważnego obiektu.  Zmodernizowaliśmy część socjalną,  zakupiliśmy wiaty dla zawodników i zamontowaliśmy piłkochwyty. Wszystkie działania przeprowadzane były dzięki naszym staraniom i dofinansowaniu przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Modernizacja Stadionu ma na celu stworzenie odpowiedniej bazy sportowej. Treningi klubów sportowych  i zajęcia szkolne zdecydowanie poprawiają sprawność fizyczną, natomiast masowe imprezy sportowo-rekreacyjne aktywują lokalną społeczność  do udziału i zdrowego trybu życia. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie stadion

    stadion

  • Powiększ zdjęcie stadion

    stadion