UWAGA ! OSA nad Jeziorem Trzebin ;-)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 czerwca 2018

Nie chodzi tu o inwazję owadów, a o Otwartą Strefę Aktywności, która powstanie nad jeziorem Trzebin.

Właśnie otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki!

- Właśnie dotarły do nas oficjalne wyniki! Teraz pozostaje podpisać umowę o finansowe wsparcie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i rozpocząć realizację projektu – przedstawia kolejny sukces Burmistrz Miasta i Gminy Człopa Zdzisław Kmieć i dodaje – Program ogłoszony przez Ministerstwo miał charakter ogólnokrajowy i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Z listy rankingowej wynika, iż do konkursu zgłosiło się 1416 podmiotów spośród których 792 otrzymają dofinansowanie. Jestem dumny, że Gmina Człopa znalazła się wśród wygranych projektów.

Nasza inwestycja, zgodnie z założeniami Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o Charakterze Wielopokoleniowym OSA 2018, polegać będzie na budowie siłowni zewnętrznej i strefy relaksu. Na specjalnie usypanym piasku stanie 6 podwójnych urządzeń siłowych, zamontowane zostaną ławki i urządzenie do gry edukacyjnej. Całość otoczymy nasadzoną w tym celu roślinnością.

Otwarta Strefa Aktywności nad Jeziorem Trzebin będzie miejscem sprzyjającym aktywnemu wypoczynkowi na wolnym powietrzu. Z tak powiększonej oferty rekreacyjnej będzie można skorzystać jeszcze w te wakacje!

 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie OSA

    OSA