I cz. trasy transpuszczańskiej oddana

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 sierpnia 2018

trasatranspuszczanska

W piątek, 3 sierpnia, br. oddaliśmy do użytku pierwszy odcinek trasy transpuszczańskiej.

Ta wspólna inwestycja, jest doskonałym przykładem kreowania i zagospodarowania przestrzeni, nie zapominając o mobilizacji partnerstwa na szczeblu lokalnym Nadleśnictw Człopy i Głuska, Burmistrza Człopy i Drawieńskiego Parku Narodowego.

 

trasatranspuszczanska

Pomysł budowy tej drogi urodził się ponad rok temu i wymagał akceptacji i współfinansowania wszystkich instytucji, przez które przebiega.

Najważniejsze, że wszystko udało się i konsekwentnie będziemy oddawać do użytku kolejne odcinki, aż do zakończenia całej inwestycji. Cieszy nas, że dobra wola okazała się skuteczna w działaniu i pożyteczna w skutkach.

Naprawa, a właściwie budowa tego odcinka oraz pozostałych części drogi, jest bardzo ważnym połączeniem nie tylko dla mieszkańców, ale również buduje dobrą relację wśród przedsiębiorców i instytucji w komunikacji i transporcie. 

Za realizację i wysoką jakość inwestycji należą się podziękowania dla Wykonawcy p. Pawła Draba i jego załogi oraz Inspektora nadzoru p. Michała Kruczkowskiego. Zarówno ten etap, jak i pozostałe będą wykonane w najnowszej technologii i miejmy nadzieję, czego sobie i wszystkim użytkownikom życzę, że będzie służyła bardzo długo – powiedział Burmistrz Zdzisław Kmieć.

trasatranspuszczanska

trasatranspuszczanska