GWIAZDKOWE - PROJEKTOWE PRZEZENTY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 grudnia 2018

BanerPrezenty

   Grudzień to miesiąc obdarowywania prezentami. Realizatorzy projektu „Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Człopie” nie zapomnieli o jego uczestnikach i również zadbali o upominki.

   Tuż po mikołajkach do szkoły dotarł sprzęt multimedialny, którego zakup dofinansowano przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Uczniowie i nauczyciele, po rozdysponowaniu wyposażenia i przeprowadzeniu niezbędnych instalacji, będą mogli korzystać m.in. z dwóch zestawów multimedialnych (tablica interaktywna + projektor), mikroskopu z kamerą, dwóch laptopów, dwóch zestawów głośników czy programów komputerowych do nauki języka polskiego i logopedii.

   W grudniu zaplanowano również wycieczki dla uczestników dodatkowych zajęć edukacyjnych. Do końca roku do szkoły dotrą również pozostałe materiały i pomoce dydaktyczne tj. edukacyjne gry planszowe, przyrządy matematyczne, szkło laboratoryjne, preparaty mikroskopowe czy plansze do nauki języków obcych.

prezenty