Informacje z Publicznego Przedszkola Leśna Kraina

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 listopada 2019

Zajęcia z rodzicami

   19 listopada w Przedszkolu "Leśna Kraina" odbyły się zajęcia otwarte rodziców z dziećmi. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały pracę przestrzenną na konkurs pt. "Eko-rzeźba". Było dużo uśmiechu i radości. Rodzice i dzieci wykazali się dużą kreatywnością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i dobrą zabawę.

*** 11 listopada ***

11_listopada

  8 listopada w Przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Małgorzata Sobiesiak, która powitała wszystkie zebrane dzieci, zastępcę burmistrza panią Joannę Jastrzębowską oraz personel przedszkola. Dzieci z wszystkich grup z dumą prezentowały przypięte biało – czerwone kotyliony. Część artystyczna była poprzedzona odśpiewaniem hymnu państwowego. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.

   Również tego dnia wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dzieci ze wszystkich grup wraz z Panią Dyrektor, zaproszonymi gośćmi oraz Personelem placówki dokładnie o 11.11 wspólnie odśpiewali pieśń Mazurka Dąbrowskiego przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Można było zobaczyć łezkę wzruszenia w oku zaproszonych gości, co świadczyło o tym, że z pewnością ta uroczystość zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, jak każdy patriota.

*** Piękna Nasza Polska Cała ***

PNPC

   W roku szkolnym 2018/2019 nasze Przedszkole brało udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała". Głównym celem projektu było kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych. Dziś otrzymaliśmy podziękowanie za udział w projekcie od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Poza pięknym podziękowaniem otrzymaliśmy również flagę Polski. To wyróżnienie oraz udział w projekcie sprawiło dużo radości i satysfakcji całej społeczności przedszkolnej oraz przyczyniło się do wzmocnienia naszego patriotyzmu i dumy narodowej.

Info: J. Pilarska

Galeria

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada

 • Powiększ zdjęcie 11 listoipada

  11 listoipada