Herb Człopy
Oficjalny Portal
Miasto i Gmina Człopa
Człopa miasto po drodze Baza aktów własnych transmisji sesji Rady Miejskiej BIP FB
tło
30 cze 2021

Klub seniora na wyjeździe

Klub seniora na wyjeździe

W ostatni czasie Seniorzy z Klubu Seniora skorzystali z oferty placówki w postaci wyjazdów kulturalnych oraz spotkań cyklicznych i wzięli udział w zorganizowanych przez opiekuna klubu kilku spotkaniach towarzyskich.

Pod koniec maja z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca  odbyło się spotkanie przy grillu. Czas przy zamówionym na tę okazję cateringu umiliło wspólne śpiewanie. W czerwcu Seniorzy zostali zaproszeni do Ług na Piknik Seniora "i znów zakwitły jabłonie", gdzie debiutowali na scenie. Wspólnie bawili się i ucztowali z innymi Klubami. Seniorzy wzięli udział również w seansie filmowym. Również czerwcowy wyjazd do kina w Wałczu na film pt. „Wolka” przyniósł wiele wrażeń i emocji. Uczestnikom bardzo podobał się film, były chwile wzruszenia.

Klub Seniora czynny jest od poniedziałku do piątek w godz. 9:00 -15:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych). Za działalność klubu odpowiada Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Człopie.

Nowa placówka została uruchomiona w ramach projektu pn. „Z pasją żyć i aktywnym być w Klubie Seniora w Człopie” i będzie działać prze najbliższe 2 lata dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.