Herb Człopy
Oficjalny Portal
Miasto i Gmina Człopa
Człopa miasto po drodze Baza aktów własnych transmisji sesji Rady Miejskiej BIP FB
tło
05 lip 2022

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

2 lipca odbył się Piknik Rodzinny na plaży nad Jeziorem Trzebin. Rodzinne zmagania rozpoczęły się już z samego rana Spławikowymi Zawodami Wędkarskimi dla dzieci o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Człopie nad Jeziorem Miejskim. Wszystkim dopisywało branie, jednak najwięcej złowiła Julia Kwaśniewska, druga była Lena Alwin, a trzeci Szymon Drabiński. Organizatorem było Koło PZW ,,KARP” w Człopie.

Dużym powodzeniem cieszyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Człopa, w których udział wzięły 53 osoby. W kategorii dorosłych najlepszy wynik uzyskała Agnieszka Klebba, drugie miejsce zajął Piotr Toporek, a trzecie Bartłomiej Rakowski. Wśród dzieci i młodzieży najlepsze oko miała Paulina Kępa, drugi był Łukasz Jaworski a trzeci Szymon Witczak. Organizatorem zawodów była Hala Widowiskowo – Sportowa oraz LOK Wałcz.

Rozegrany został także Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Człopie. Do Turnieju zgłosiło się siedem drużyn. Po wielogodzinnej rywalizacji zwyciężył duet: Paweł Remiszewski i Radosław Cieślak, drudzy na podium byli Aleksandra Lewandowska i Szymon Kozak, a trzeci Alicja Cieplińska i Szymon Chruścicki.

Od godziny 15:00 na najmłodszych czekały darmowe zamki dmuchane, kula wodna i łódeczki. Nie zabrakło piknikowego malowania buziek i jazdy na gokartach. Nowością w naszej gminie była bitwa na balony z wodą, która sprawiła dzieciom wielką frajdę. Na scenie wystąpił zespół VOLTER oraz FOX. Słodka gratka, czyli „Cukierek szczęścia” - pod taką nazwą przeprowadzono zabawę w której można było zdobyć atrakcyjne nagrody – m.in. sofę i drobny sprzęt AGD. W godzinach wieczornych do tańca zagrał DJ.

Imprezie towarzyszyły stoiska handlowo-gastronomiczne przygotowane przez Koło Łowieckie Żuraw z Człopy oraz Sołectwo Trzebin. Klub Seniora "Z pasją żyć i aktywnym być w Klubie Seniora w Człopie” przygotował stoisko z rękodziełem.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Sponsorzy i Współorganizatorzy:

Urząd Miasta i Gminy Człopa, Hala Widowiskowo- Sportowa, Dom Kultury, SBL Zakrzewo oddział Człopa, Firma Iliko, LOK Wałcz, Koło Łowieckie Żuraw z Człopy, Koło PZW ,,KARP” w Człopie, Sklep Centrus, Firma ,,Romar”, Bogdan Nowicki ,,Bogdanka Park”, Bożena Rachwalska – Łagan, Sklep Stokrotka - Dorota Ponczek, Krzysztof Rogala ,,Rol- Bud”, Jerzy i Iwona Bryła, Jolanta i Jan Drabińscy, Jerzy i Grażyna Bekker, Joanna i Grzegorz Jastrzębowscy.