Herb Człopy
Oficjalny Portal
Miasto i Gmina Człopa
Człopa miasto po drodze Baza aktów własnych transmisji sesji Rady Miejskiej BIP FB
tło
21 kwi 2021

Złote Gody

Jubileusz Złotych Godów obchodziło w Gminie Człopa 11 par.

Złote Gody

Na przełomie marca i kwietnia Burmistrz Miasta i Gminy Człopa Jerzy Bekker wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Z powodu sytuacji epidemicznej nie było możliwości zorganizowania spotkania wszystkich par w urzędzie. Jubilaci wyrazili zgodę na odwiedziny Burmistrza wraz z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Bożeną Olejnik w ich domach. Mimo, że uroczystość przebiegała inaczej niż zwykle, wyróżnione małżeństwa nie kryły wzruszeń i dumy z tak pięknego jubileuszu. Burmistrz Miasta i Gminy Człopa wręczył medale, życzenia oraz gratulacje w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Jubileusz Złotych Godów obchodzili: Janina i Tadeusz Bierbasz, Kazimiera i Eugeniusz Chejdys, Sabina i Tadeusz Chomik, Maria i Wiesław Ciok, Jadwiga i Jan Mnich, Maria i Eugeniusz Olkowscy, Elżbieta i Janusz Parcheta, Anna i Zdzisław Piotrowscy, Henryka i Stefan Szałapscy, Janina i Czesław Szczepańscy oraz Danuta i Mieczysław Środa.

Po części oficjalnej jubilaci podziękowali za wizytę oraz wyróżnienia. Nie zabrakło także wspomnień i refleksji na temat obchodzonych godów oraz rozmów o codziennym życiu.