Herb Człopy
Oficjalny Portal
Miasto i Gmina Człopa
Człopa miasto po drodze Baza aktów własnych transmisji sesji Rady Miejskiej BIP FB
tło
05 paź 2021

Modernizacja trybun

Trybuny na Stadionie Miejskim zostały zmodernizowane.

Modernizacja trybun

Zadanie zmodernizowania ostatniej części trybun na Stadionie Miejskim w Człopie właśnie zostało zakończone. Dotacja celowa w wysokości 20 000,00 zł udzielona przez Województwo Zachodniopomorskie poprawiła standard stadionowych trybun, a konkretnie dla kibiców gospodarzy.

Remont trybun dla kibiców na Stadionie Miejskim w Człopie został podzielony na kilka etapów. W tym roku, wykonanymi pracami montażowo – budowlanymi, ostatecznie zakończyliśmy ich modernizację.

W szczególności prace objęły utwardzenie betonową kostką brukową dojścia oraz poszczególnych rzędów trybun gospodarzy, wymianę siedzisk oraz demontaż starego ogrodzenia sektora gospodarzy i budowę ogrodzenia panelowego o wys. 1,2 m wraz z montażem furtki obejmującego cały sektor.

Infrastruktura przeznaczona dla kibiców jest równie ważna, jak sprzęt i obiekty, z których korzystają oglądani przez nich sportowcy. Bez wątpienia komfort kibicowania na Stadionie Miejskim w Człopie uległ poprawie. Zmodernizowane trybuny to lepsza jakość kibicowania.

Za realizację zdania odpowiedzialny był Zakład Handlowo Usługowo Produkcyjny Pani Małgorzaty Bukały z Człopy. Wartość wykonanych  robót wyniosła ok. 49 000,00 zł.  Wsparcie pieniężne na wykonanie inwestycji „Modernizacja trybun Stadionu Miejskiego w Człopie” udzielona została przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w ramach pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2021 r.

Galeria zdjęć