Herb Człopy
Oficjalny Portal
Miasto i Gmina Człopa
Człopa miasto po drodze Baza aktów własnych transmisji sesji Rady Miejskiej BIP FB
tło
30 sty 2024

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny – podsumowanie etapu gminnego

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny – podsumowanie etapu gminnego

Pod koniec roku Komisja powołana przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Człopie wyłoniła zwycięzców gminnego etapu Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.
Tematem konkursu była ochrona przez strażaków środowiska naturalnego i klimatu, udział straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, a także zawodach i innej działalności społeczno-kulturalnej. Był to drugi raz, kiedy eliminacje gminne zostały zorganizowane na terenie Gminy Człopa.
Nadszedł czas na ogłoszenie wyników.
Komisja konkursowa spośród ponad 100 prac przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Leśna Kraina w Człopie wybrała 5 najlepszych. Są to rysunki: Szymona Węgrzyna, Jakuba Domagały, Michaliny Ruta, Heleny Lewicz oraz Leona Pilarskiego.
W starszych grupach wyróżniono prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej w Człopie:  Elżbiety Ruty, Adriana Janusa oraz Damiana Janus, a także rzeźbę – hełm strażacki wykonaną przez Łukasza Domagałę.
Wszystkie prace zostały przekazane Zarządowi Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wałczu do udziału w kolejnym etapie Konkursu.
Trzymamy kciuki !!!

Galeria zdjęć