Rozkład jazdy autobus WTP ,,L&S”G. Lasocki (bilety miesięczne) rok szkolny 2022/2023 od 2 stycznia 2023
Dowóz dzieci do szkoły w Człopie
Mielęcin 7:22 – Wołowe Lasy 7:29 - Jaglice 7:35-Drzonowo Wałeckie 7:38 – Człopa 7:45
Przelewice 6:53 –Pieczyska 6:58 – Drzonowo 7:05 –Człopa 7:12
Odwóz dzieci ze szkoły w Człopie
Człopa – Drzonowo Wałeckie - Jaglice - Wołowe Lasy - Mielęcin odjazd godz. 12:45, 14:30
Człopa – Pieczyska - Drzonowo - Przelewice odjazd godz.13:40
Człopa – Pieczyska - Przelewice - Drzonowo - Drzonowo Wałeckie – ` Jaglice - Wołowe lasy - Mielęcin odjazd godz. 15:20
KURSY AUTOBUSU
WAŁECKIEGO TOWARZYSTWA PRZEWOZOWEGO GRZEGORZA LASOCKIEGO
TRASA: CZŁOPA-WAŁCZ
Godz. 6:40 – Człopa ul. Kolejowa – 6.43 ul. Moniuszki – przystanek Czaplice przy K22 – 7.12 Wałcz, przystanek Plac Wolności – 7.15 dworzec (S*)
Godz. 15:20 – Wałcz, dworzec – 15.23 przystanek Plac Wolności – Czaplice przy K22 – 16.03 Człopa, przystanek ul. Moniuszki – 16.05 przystanek ul. Kolejowa (S*)
Godz. 8.00 Człopa ul. Moniuszki, 8.02 Kolejowa – 8.05 Trzebin – 8.10 Drzonowo Wałeckie – 8.14 Jaglice – 8.20 Wołowe Lasy – 8.27 Mielęcin – 8.30 Mielęcin skrzyż. – Rusinowo – Strączno (szkoła) – Strączno – 8.47 Wałcz (Bukowina) – 8.51 Wałcz (Pl. Wolności) – 8.54 Wałcz (dworzec) (D*)
Godz. 11.30 Wałcz (dworzec) – 11.33 Wałcz ( Pl. Wolności) – 11.37 Wałcz (Bukowina) – Strączno – Rusinowo – 11.54 Mielęcin skrzyż. – 11.57 Mielęcin – 12.04 Wołowe Lasy – 12.10 Jaglice – 12.14 Drzonowo Wałeckie – 12.19 Trzebin – 12.22 Człopa ul. Kolejowa, 12.24 ul. Moniuszki (D*)
(S*) – kursuje w dni nauki szkolnej.
(D*) – kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt.
KURSY AUTOBUSU M.K. KRüGER
TRASA: TRZCIANKA – CZŁOPA
Godz. 6.20 Trzcianka (Plac Pocztowy) – 6.35 Wołowe Lasy – 6.42 Jaglice – 6.45 Drzonowo Wałeckie – 6.50 Trzebin – 6.55 Człopa (Plac Targowy).
Godz. 7:00 – Człopa, przystanek ul. Kolejowa – 7.05 Trzebin – 7.10 Drzonowo Wałeckie – 7.13 Jaglice – 7.20 Wołowe Lasy - 7.35 Trzcianka (Plac Pocztowy).
Godz. 15:15 – Trzcianka (Plac Pocztowy) – 15.30 Wołowe Lasy – 15.37 Jaglice – 15.40 Drzonowo Wałeckie – 15.45 Trzebin – 15.50 Człopa Plac Targowy, 15.55 ul. Kolejowa.
Godz. 15.55 Człopa ( ul. Kolejowa ) – 16.00 Trzebin – 16.05 Drzonowo Wałeckie – 16.08 Jaglice – 16.15 Wołowe Lasy – 16.30 Trzcianka (Plac Pocztowy).